Iskolánk pedagógusai 2023 / 2024 tanév

Pedagógusaink:

Név Szak/Beosztás E-mail
Makainé Zérczi Zsuzsanna Igazgató
Német nyelv
 

makaine.zerczi.zsuzsanna@ujszaszivorosmarty.hu

Bóta Adrienn Igazgatóhelyettes
Történelem
bota.adrienn@ujszaszivorosmarty.hu
Pomázi Melinda Igazgatóhelyettes
Tanító
Informatika
Etika
pomazi.melinda@ujszaszivorosmarty.hu
Balkovicsné Vágó Katalin Magyar nyelv és irodalom
Orosz nyelv
Humán-idegennyelvi munkaközösség vezető
balkovicsne.vago.katalin@ujszaszivorosmarty.hu
Bartáné Mucza Tünde Tanító
Fejlesztő pedagógus
bartane.mucza.tunde@ujszaszivorosmarty.hu
Bencsik Orsolya Földrajz bencsik.orsolya@ujszaszivorosmarty.hu
Berkó Gergő Angol nyelv Történelem berkogergoadam@ujszaszivorosmarty.hu
Bogárné Simon Klára Matematika
Fizika
bogarne.simon.klara@ujszaszivorosmarty.hu
Darókné Nagy Zsuzsanna Tanító darokne.nagy.zsuzsanna@ujszaszivorosmarty.hu
Eszes Melinda Angol nyelv
DÖK segítő
eszes.melinda@ujszaszivorosmarty.hu
Földi Gyuláné Tanító foldi.gyulane@ujszaszivorosmarty.hu
Földi Krisztina Tanító
Angol nyelv
Fejlesztő pedagógus
Mérés-értékelés munkaközösség vezető
foldi.krisztina@ujszaszivorosmarty.hu
Gortva-Schönberger Vanda Tanító gortva-schonberger.vanda@ujszaszivorosmarty.hu
Hamar Nóra Ének-zene hamar.nora@ujszaszivorosmarty.hu
Horváthné Pinel Gabriella Tanító horvathne.pinel.gabriella@ujszaszivorosmarty.hu
Seres Anna Vizuális kultúra Technika kalone.seres.anna@ujszaszivorosmarty.hu
Kálló István Matematika Informatika Testnevelés
Reál munkaközösség vezető
kallo.istvan@ujszaszivorosmarty.hu
Kövesdiné Nagy Nóra Tanító kovesdine.nagy.nora@ujszaszivorosmarty.hu
Kurdiné Tóth Melinda Tanító kurdine.toth.melinda@ujszaszivorosmarty.hu
Lénártné Kontor Barbara Tanító lenartne.kontor.barbara@ujszaszivorosmarty.hu
Pege Marianna Gyógypedagógus
Fejlesztő munkaközösség vezető
pege.marianna@ujszaszivorosmarty.hu
Rajka Attila Biológia
Testnevelés
Gyógytestnevelés
rajka.attila@ujszaszivorosmarty.hu
Rajka Evelin Tanító rajka.evelin@ujszaszivorosmarty.hu
Rehák Ágnes Tanító
Fejlesztőpedagógus
rehak.agnes@ujszaszivorosmarty.hu
Sándor Nóra Tanító sandor.nora@ujszaszivorosmarty.hu
Simon Ágnes Tanító simon.agnes@ujszaszivorosmarty.hu
Sulyok Marianna Tanító sulyok.marianna@ujszaszivorosmarty.hu
Székelyfalvi Gáborné Magyar nyelv és irodalom
Etika
Innovációs munkaközösség vezető
szekelyfalvi.gaborne@ujszaszivorosmarty.hu
Tamás-Hallai Helga Vizuális kultúra
Technika
tamas-hallai.helga@ujszaszivorosmarty.hu
Tóth Ágnes Tanító toth.agnes@ujszaszivorosmarty.hu
Tóth Gábor Testnevelés
Gyógytestnevelés
toth.gabor@ujszaszivorosmarty.hu
Vargáné Turza Judit Tanító
Alsó munkaközösség vezető
vargane.turza.judit@ujszaszivorosmarty.hu

Óraadóink:

Név Szak/beosztás E-mail
Ladoniczki-Péringer Adrienn német nyelv peringer.adri@gmail.com
Horváthné Szabó Zsófia kémia zsofia.szabobh@gmail.com

Pedagógiai asszisztenseink:

Név E-mail
Petrikné Belányi Evelin petrikne.belanyi.evelin@ujszaszivorosmarty.hu
Rimóczi Tamásné rimoczi.tamasne@ujszaszivorosmarty.hu
Szentpéteri Tímea szentpeteri.timea@ujszaszivorosmarty.hu